بیمارستان فوق تخصصی چشم رازی

در سالیان اخیر پزشکی و تکنولوژی چشم پزشکی با پیشرفت‌های فراوانی رو به رو بوده است و به کمک اختراعات، تکنولوژی‌های جدید و تجهیزات نوین، خدمات شایانی در درمان انواع بیماری‌های چشمی کرده است.

در همین زمینه کشور عزیزمان ایران نیز همگام با دیگر کشورهای جهان از پیشرفت‌های قابل توجهی برخوردار شده است و متخصصین فعال ایرانی با تسلط بر دانش نوین چشم پزشکی و استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات، از رتبه علمی بالایی در سطح جهان و به ویژه خاورمیانه برخوردار بوده و توانسته‌اند با اجرای اعمال جراحی با بالاترین کیفیت و کمترین آسیب و عوارض، نام کشور ایران را در عرصه چشم پزشکی منطقه و جهان مطرح ساخته و بلند آوازه کرده اند.

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی رازی در سال 1373 با هدف خدمت رسانی به بیماران با بهترین کیفیت و مطمئن ترین خدمات فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با برخورداری از استادان مجرب چشم پزشکی ایران، توانسته است خدمات درمانی مطلوبی را به همنوعان ایرانی و غیر ایرانی ارائه دهد و همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک برتری خود را در کشور و منطقه حفظ نموده است.

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی رازی افتخار دارد که در زمینه بهبود ارائه خدمات چشم پزشکی و راحتی و اطمینان بیماران گام های موثری را برداشته و با تلاش در زمینه بهبود بینائی و به تبع آن بهبود زندگی بیماران، مصصم است تا در مسیر افزایش انتظارات مردم از جامعه چشم پزشکی تلاش نماید. امید است با کمک گرفتن از خداوند در این مسیر همواره حرکتی مثبت و مثمرثمر داشته باشیم.